Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Are We In Truble Now
No właœnie.
Mój tata uparł się na "Are we in trouble now". A w tym kontekœcie, że wałkuje mi od wczoraj dwie rzeczy. Twierdzi otóż wszem i wobec a podpiera się tym że przezył mnie o 28 lat, iż "Are we in troble now" Mark tudzież kto inny niż Mark nagrał 30 lat temu w innej wersji, a Mark to po prostu przerobil.
Czy mój rodziciel ma rację? Bo mi na ten temat nie wiadomo nic - ani o innej wersji AWITN nagranej przez Marka ani o innej wersji AWITN nagranej przez innego artyste.
Tata stwierdzil, ze zeby mi to udowodnic, zapyta Marka... Szczęśliwy

PS: Przepraszam za literowke w temacie.
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to

Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
E to jakaœ œciema Ania Duży uśmiech Mnie zastanawia czemu Twój tato nic nie skrobnie na forum? Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Poniewaz moj tata jest na bakier z Internetem, potrafi:
1) wlaczyc komputer
2) uruchomic Kulki
3) wylazyc Kulki
4) wylaczyc komputer
Oczko
A tak powaznie to nie mam pojecia, dlaczego. Sama sie nad tym zastanawialam, tata przeciez uwielbia Marka i smiem stwierdzic ze bardziej chyba niz ja Uśmiech Ale jesli nie zrobil tego do tej pory, to pewnie juz nie zrobi Uśmiech
Uprzedzajac pytanie, tata wie o istnieniu Forum Uśmiech
We'll make it to

Odpowiedz
Aczkolwiek coœ w tym jest. Ten utwór nagrał niejaki Randy Travis, z tym że nie było to 30 lat temu, a w roku 1996 Uśmiech Tekst ten sam, ale wykonanie brzmi bardziej "amerykańsko" i faktycznie może brzmieć, jakby sprzed wielu lat wczeœniej. Może trochę rozbieżnoœci między 11 a 30 lat ale cóż... też czasem tracę rachubę czasu Uśmiech rzecz ludzka
It never rains around here
It just come pouring down
Odpowiedz
A jeœli chodzi o covery to zupełnie inna sprawa Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Marcin, dziękuję bardzo, ale myœlę że tata nie uwierzy póki nie usłyszy... i nie tyle wersji Randy'ego.... co "prawdy" z ust naszego Mistrza Oczko Byłby ciekawy pretekst do rozmowy Oczko Eh, marzenie... Szczęśliwy
We'll make it to

Odpowiedz
Cytat:Originally posted by Ania_M@Apr 24 2007, 08:53 PM
Marcin, dziękuję bardzo
Przynajmniej na coœ się przydałem Uśmiech a Tu można odsłuchać fragmentu utworu.

Robsonie. Album tego drugiego został wydany zaledwie 5 miesięcy po Golden Heart. Normalnie powiedziałbym, że gdzieœ się musieli spotkać podczas sesji nagraniowych, ale nic mi o tym nie wiadomo Uśmiech Jak na cover to (przynjmniej wg moich wyobrażeń o niektórych aspektach przemysłu muzycznego) dla mnie bardzo szybko został nagrany i wydany.
Odpowiedz
tak wynika z biografii randiego traviesa :
"He returned to a more conventional format with This Is Me and the songs were as strong as ever. Full Circle was another consistent album and featured the Mark Knopfler penned "Are We In Trouble Now". In addition to a busy acting schedule, Travis does much charity work for Operation Smile, an organization "
I've got a right to go to work but there's no work here to be found
------------------------
szefu Uśmiech
Odpowiedz
Randy ma ciekawy głos, ale jednak wolę "Are we in trouble now" w wykonaniu oryginalnym Uśmiech

PS: Doprawdy, móij tata jest niezwykły Duży uśmiech Cały dzień upierał się przy tym że "Postcards from Paraguay" to piosenka po francusku, ale na szczęœcie po usłyszeni "Je suis desole" zmienił zdanie Duży uśmiech

PS 2: Puœciłam tacie Randy'ego, ale on orzekł, że to nie to, ze jemu chodzi o takš wersję, w której jest mniej solówek i w miejscu tych solówek Mark przeważnie mówi..Uhym. :o
We'll make it to

Odpowiedz
Cytat:Originally posted by MARTINEZ@Apr 25 2007, 10:00 AM
tak wynika z biografii randiego traviesa :
"He returned to a more conventional format with This Is Me and the songs were as strong as ever. [b]Full Circle was another consistent album and featured the Mark Knopfler penned "Are We In Trouble Now".
In addition to a busy acting schedule, Travis does much charity work for Operation Smile, an organization " [/b]
To mi dużo wyjaœnia :-) dzięki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości